Файл *.XML. Що це, для чого потрібний.

Згідно п. 15 Порядку ведення Державного земельного кадастру, затвердженого Постановою КМУ № 1051 від 17.10.2012, документація із землеустрою та оцінки земель, яка є підставою для внесення відомостей до Державного земельного кадастру, подається Державному кадастровому реєстраторові, що здійснює внесення таких відомостей у паперовій формі та у формі електронного документа. Електронним документом, що містить відомості про результати робіт із землеустрою та оцінки земель, тобто всю юридично та технічно значиму інформацію про ділянку, є файл ***.xml.

Назва файлу (***) складається з 19-ти цифр і повторює унікальний кадастровий номер земельної діялнки. XML - це формат написання текстових рядків електронного документу.

Вимоги до змісту, структури і технічних характеристик електронного документа визначені у Додатку №1 до Порядку ведення Державного земельного кадастру.

До електронного документа вноситься детальна інформація про результати та виконавців робіт із землеустрою та оцінки земель, топографо-геодезичних робіт, про земельні ділянки та інші об’єкти Державного земельного кадастру, про суб’єктів земельних відносин.

>>> повернутися на головну <<<

Замовити виготовлення електронного документу (*.XML) з даними про земельну ділянку - (095) 288-288-5.

Якщо Ви маєте намір замовити файл *.XML., краще за все, перед дзвінком по телефону (095) 288-288-5, передати на електронну пошту NEIRITY@GMAIL.COM відскановані копії документів:

-державний акт (свідоцтво) про право на земельну ділянку, договір оренди, інший правоустановчий документ, в якому зазначено кадастровий номер,

-паспорт,

-довіку з РНОКПП (ідентифікаційний код),

-для юридичних осіб - довідку статистичного управління та виписку з ЄДР.

Для тих хто не користується e-mail, доведеться занести документи (можна копії, або ми самі зробимо) в офіс: Бориспіль, Лермонтова, буд. 8-а, 2-й поверх [карта з яндекс >>>].

Вартість електронного документу становить 200 грн. Строк виконання - 1.5 доби. Проте, строк та ціна дійсні лише за умови, коли ділянка з самого початку формувалася у відповідності до діючих норм та правил.

Зазвичай, файл замовляється для отримання витягу з державного земельного кадастру (ДЗК). Детальніше про витяг з ДЗК та порядок його отримання тут >>>...