Реєстрація прав на нерухоме майно

ТЕЛЕФОН: (095) 288-288-5

Адреса робочого місця: Київська область,
м. Бориспіль, вулиця Лермонтова, № 8/а,
(2-Й ПОВЕРХ !!)

Електронна пошта: neirity@gmail.com

Сторінка з персональними даними >>>

Для чого потрібна реєстрація права власності, інших речових прав на нерухоме майно та їх обмеження

Перш за все, згідно статті 4 Закону Украни "Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень" обов'язковій державній реєстрації підлягають: ... >>>

>>> повернутися на головну <<<

Права на нерухоме майно, що знаходиться в Борисполі та Бориспільському районі, підлягають реєстрації в Реєстраційній службі Бориспільського міськрайоного управління юстиції Київської області (РС Бориспільського МУЮ КО). Графік прийому та інші дані про РС Бориспільського МУЮ КО тут: ... >>>

ПІДГОТОВКА ДОКУМЕНТІВ ДЛЯ ПОДАЧІ В РЕЄСТРАЦІЙНУ СЛУЖБУ БОРИСПІЛЬСЬКОГО МІСЬКРАЙОННОГО УПРАВЛІННЯ ЮСТИЦІЇ. КОНСУЛЬТАЦІЯ.
ТЕЛЕФОН: (095) 288-288-5

Для того, щоб похід в реєстраційну службу не був безрезультатним необхідна ретельна підготовка. Найпростіше - скористатися порадами спеціаліста по телефону (095) 288-288-5 (безкоштовно). Проте, без ознайомлення з документами навіть найкращий спеціаліст може надати невірну консультацію. Тому більш доцільними буде вибір одного з наступних варіантів:

-звернутися до спеціаліста для встановлення вичерпного переліку документів, розміру, виду оплати та реквізитів для переахування, підбір та заповнення зави, поточне консультування; вартість послуги 50-100 грн.

-уповноважити спеціаліста (потрібна довіреність) для відвідування Реєстраційної служби Бориспільського міськрайоного управління юстиції Київської області; вартість реєстрації одного обєкта (можливо - двох повязанних між собою) - від 500 грн., строк 5-14 робочих днів).

Ознайомлення з документами, як правило, відбувається в нашому в офісі: Бориспіль, Лермонтова, буд. 8-а, 2-й поверх [карта з яндекс >>>].

Якщо Ви до тепер не відмовилися від ідеї самостійно здати документи до реєстраційної служби та зареєструвати нерухомість, до вашої уваги декілька аспектів, які необхідно врахувати при підготовці до подачі документів.

Реєстраційна служба Бориспільського міськрайоного управління юстиції надає можливість запису на прийом по телефону, або за допомогою мережі Інтернет >>>.

Для проведення державної реєстрації прав заявник подає до реєстраційної служби Бориспільського МУЮ КО заяву, форму та вимоги до заповнення якої встановлює Мін’юст. Форма заяви залежить від того, які відомості до Державного реєстру речових прав на нерухоме майно (РРП) має намір внести завяник. УВАГА! З 14.05.2014 ДІЮТЬ НОВІ ФОРМИ ЗАЯВ. Перглянути які бувають бланки заяв для державної режстрації права на нерухоме майно, визначитись із заявою та скачати форму заяви можна тут >>>.

НА КОЖЕН ОКРЕМИЙ ОБ'ЄКТ НЕРУХОМОСТІ ПОДАЄТЬСЯ ОКРЕМА ЗАЯВА.

КОЖНИМ СПІВВЛАСНИКОМ У ПРАВІ СПІЛЬНОЇ ВЛАСНОСТІ ПОДАЄТЬСЯ ОКРЕМА ЗАЯВА.

ВСІ ПЕРЕРАХОВАНІ ДАЛІ ДОКУМЕНТИ Є ДОДАТКАМИ ДО ЗАЯВИ:

-документ про підтвердження оплати за реєстрацію та формування витягу про реєстрацію.
Розмір та отримувач оплати за реєстрацію залежать від того, які права реєструються, а також від місцезнаходження обєкта (місто Бориспіль чи район), право на який реєструється. Детальніше >>>

-документи, що ідентифікують осoбу заявника та/або підтверджують його повноваження.
Перш за все - паспорт та ідентифікаційний код (копія довідки про присвоєння РНОКПП - реєстраційного номеру облікової картки платника податків). Детальніше >>>

-документи, в яких міститься офіційна інформація щодо об'єкта нерухомості, право або обтяження на який реєструється.
Сюди можна віднести всі інші папери, які вимагають реєстратори реєстраційної служби Бориспільського МУЮ КО під час прийому документів. Детальніше >>>

Для різних ситуацій, при реєстрації речових прав та їх обтяжень, може бути встановлена вимога подати додаткові документи: витяг з ДЗК, техпаспорт на будинок... Перелік документів для здійснення державної реєстрації прав визначається Кабінетом Міністрів України у Порядку державної реєстрації прав на нерухоме майно та їх обтяжень >>>.

>>> повернутися на головну <<<©neirity@gmail.com, 2013-2015
powered by ©neirity