>>> повернутися на головну <<<

Офіс адвоката (червоний маркер на карті) знаходиться в центрі Борисполя, на початку вул. Лермонтова, на другому поверсі приватного домоволодіння № 8-А (район будівлі податкової інпекції, СК "Оранта"). До вашої уваги електронна карта (вгорі, її можна збільшувати так, що буде видно окремих людей).

Для жителів інших населених пунктів основним орієнтиром може виступити центральна вулиця Київський Шлях. Якщо прямувати по ній із Києва, то краще за магазином "Супутник" (зелений маркер №1) звернути на вул. Новопрорізну, і через вул. Ватутіна виїхати на вул. Лермонтова. Їдучи зі строни Харкова, доцільніше на перехресті з вул. Дзержинського (маркер №2) повернути на ліво та об'їхати цетральний ринок по вул. Радянська.

В будь якому випадку, до будівлі, де знаходиться робоче місце адвоката, можна потрапити звернувши з Київського Шляху на вул. Ватутіна біля зупинки "Міський парк культури та відпочинку" (маркер №3).

А ще можна пройтися від стоянки магазиу "Сільпо" (маркер без номеру), або зупинки "Міський парк культури та відпочинку", через сквер біля Бориспільської районної державної адміністрації


>>> повернутися на головну <<<