Витяг з ДЗК. Що це, для чого потрібний.

Перш за все, згідно абзацу 2, частини 2, статті 38 Закону Украни "Про Державний земельний кадастр" отримання витягу з Державного земельного кадастру про земельну ділянку є обов'язковим при вчиненні правочинів щодо земельної ділянки (крім складення заповітів). Таким чином, для здійснення будь-якої угоди із земельною ділянкою власнику ділянки необхідно надати всім особам, що беруть участь в оформленні угоди, офіційні відомості про ділянку за даними державного земельного кадастру. Зазвичай, для оформлення договорів, такі відомості видаються кадастровим реєстратором у формі витягу з ДЗК про земельну ділянку.

>>> повернутися на головну <<<

Терміновий витяг з ДЗК - (095) 288-288-5

Адреса робочого місця: Київська область,
м. Бориспіль, вулиця Лермонтова, № 8/а,
(2-Й ПОВЕРХ !!)

Електронна пошта: neirity@gmail.com

Сторінка з персональними даними >>>

Якщо Ви маєте намір замовити витяг з ДЗК про земельну ділянку в м. Бориспіль або Бориспільському районі, краще за все, перед дзвінком по телефону (095) 288-288-5, передати на електронну пошту NEIRITY@GMAIL.COM "відскановані" копії документів:

-державний акт, (свідоцтво) про право на земельну ділянку, договір оренди, інший правоустановчий документ,

-паспорт,

-довіку з РНОКПП (ідентифікаційний код).

Додатково:

-довіреність (якщо документи подаються не власником, можна оформити тут >>>);

-квитанцію про оплату вартості витягу - 53 грн. ( банківські реквізити, детальніше про оплату - тут: розгорнути >>> )

-для юридичних осіб - довідку статистичного управління та виписку з ЄДР;

-для земельних ділянок, витяг на які береться вперше, додатково необхідно замовити файл формату XML з інофрмацією про ділянку.

Вказаний файл потрібний для внесення та формування актуальних відомостей про земельну ділянку до системи ДЗК.

Для тих хто не користується e-mail, доведеться занести документи (можна копії, або ми самі зробимо) в офіс: Бориспіль, Лермонтова, буд. 8-а, 2-й поверх [карта з яндекс >>>].

Строк оформлення витягу становить 2 робочих дні після отримання копій документів та/або створення *.XML. Однак даний строк витримується тільки в тому випадку, коли ділянка з самого початку формувалася у відповідності до діючих норм та правил. Інакше, для отримання витягу може знадобитися цілий комлекс дій по відновленню даних про ділянку.

Тому ціна та строк отримання витягу залежить від періоду набуття ділянки у власність (дати отримання акту на землю), наявності технічної документації на ділянку, факту реєстрації ділянки в реєстрі земель, багатьох інших факторів та обставин, виявити які можна лише після ознайомлення з документами на землю. Отже, чим швидже на адресу NEIRITY@GMAIL.COM надійдуть документи, тим швидше Ви (3-5 годин) можете дізнатися ціну питання за тел.(095) 288-288-5, або іншим зручним для Вас способом.

Строк дії витягу з ДЗК

Строк дії витягу залежить від того, в результаті якого процесу видається витяг та для якої мети він отримується.

За загальним правилом строк дії витягу становить 3 місяці. Проте, витяги, які видаються при реєстрації новосформованої длянки, в тому числі при оформленні спадщини (якщо до часу відкриття спадщини ділянка не була зареєстрована в ДЗК), діють безстроково. Тобто, такий витяг має чинність до моменту його подачі до реєстраційної служби або нотаріусу.

Отримати витяг з ДЗК cамостійно

Для отримання витягу з Державного земельного кадастру, заявник або уповноважена ним особа за дорученням власника земельної ділянки, або нотаріус відповідно до пункту 17 частини першої статті 34 Закону України "Про нотаріат" під час вчинення правочину щодо земельної ділянки подає Державному кадастровому реєстраторові:
1) заяву за формою згідно з додатком 42 до Порядку, затвердженого Постановою КМ № 1051 від 17.10.2012;
2) документ, що підтверджує оплату послуг з надання витягу з Державного земельного кадастру;
3) документ, який підтверджує повноваження діяти від імені заявника (у разі подання заяви уповноваженою заявником особою).

З жовтня 2012 року цікава норма записана в закон про кадастр: "Витяг із Державного земельного кадастру про земельну ділянку може бути виданий будь-яким Державним кадастровим реєстратором центрального органу виконавчої влади, що реалізує державну політику у сфері земельних відносин, незалежно від території дії його повноважень." Отже, щоб отримати витяг на землю в Борисполі можна звернутися до реєстратора, наприклад, з Охтирки.

На отримання витягу з Державного земельного кадастру про земельну ділянку мають право:
1) власники, користувачі земельної ділянки або уповноважені ними особи; 2) спадкоємці (правонаступники - для юридичних осіб) осіб, зазначених у підпункті 1 цього пункту, або уповноважені ними особи; 3) особи, в інтересах яких встановлено обмеження, або уповноважені ними особи; 4) органи державної влади, органи місцевого самоврядування для здійснення своїх повноважень, визначених законом; 5) особи, які отримали ліцензії на проведення робіт із землеустрою, землеоціночних робіт, для виконання зазначених робіт (за дорученням власника, користувача або набувача права на земельну ділянку); 6) нотаріус за дорученням власника земельної ділянки під час вчинення правочину щодо неї; 7) особа, якій належить речове право на земельну ділянку.©neirity@gmail.com, 2013-2015
powered by ©neirity